ITA-Chumpholdho

Захар Беркут новий фiльм m5

Захар Беркут новий фiльм m5
« เมื่อ: มกราคม 13, 2022, 04:49:34 pm »
Захар Беркут новий фiльм  m5
 

 
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
Дивитися фiльм Захар Беркут
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Квитки вже у продажу.Сьогодні, 9 жовтня, у столичному кінотеатрі “Київська Русь” відбудеться масштабна прем’єра історичної драми “Захар Беркут“. 
 
«Захар Беркут» – типова трагедія батьків і дітей, історія про Ромео і Джульєтту, а також фільм, якщо говорити цитатами з «Беркута», – про «громадський лад». Повторно екранізувати сюжет взявся режисер Ахтем Сейтаблаєв. - Кіноробота "Захар Беркут" знята за мотивами оповідання Івана Франка. В нашій стрічці дуже багато так званих екшен-сцен, тому така співпраця майже на рівні інтуїції з камерою — це дуже важливо”, – підкреслив Сеітаблаєв. Навіть в останній третині є своя логіка – логіка видовища. 
 
Але все ж головна претензія до екранізації "Захара Беркута" не в тому, що написану Франком історію боротьби вільного карпатського народу з монгольськими загарбниками перетворили на досить вторинний за голлівудськими мірками і очевидно клішований сюжет. Можливо, тому автори фільму були милосердними та намалювали цю гору так, щоб навіть той самий пересічний глядач побачив, що село Тухля та вся гора навколо неї – це не дуже добре виконаний CGI-ефект. “Так, у них був свій певний райдер, і в цьому нічого незвичного немає. Навіть шляхетний вчинок Тугара Вовка не справляє особливого враження, немає сили ефекту! Ну, або поплакав монгол над тілом мертвого сина, і що? Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – святі ягнята! Все одно всі монголи – вбивці, а всі тухольці – невинні ягнята! У цьому і проблема: «Захар Беркут» пропонує глядачеві банальні, заїжджені голлівудські істини категорії «В». Здається, кожного з них можна врізати в костюмований фільм цієї епохи. Ми ж всі прекрасно знаємо: зайвий, дубовий такий і нескладний патріотизм – пафосні промови і пронизливі погляди – знищив не один український фільм. Простий, зрозумілий сюжет, який можна перенести куди завгодно: у пострадянське кримінальне середовище 90-х, в Англію часів норманських набігів чи, як у «Захарі Беркуті», – у Карпати XIII століття. 
 
У центрі історії – Максим (Алекс МакНіколл), молодший син Захара Беркута. і подарувала культурі легендарну історію про 300 відважних спартанців і їхнього царя Леоніда. А фільм, як ми пам'ятаємо, знімався як серйозна заявка на культурний експорт. Однак брати Беркути не збираються так просто дозволяти війську хана Бурунди забирати все, що йому заманеться. Що сподобалося найбільше? От і вся розповідь. Знищуючи все на своєму шляху, війська хана Бурунди підходять до Карпат і зупиняються біля підніжжя гір. Розбиремося чому. 
 
Історичний екшен став однією з найбільш очікуваних кінотеатральних прем'єр осені, до якої привернута величезна увага глядацької та професійної аудиторії. Робота над фільмом тривала кілька років, у ній брали участь сотні фахівців з різних куточків України та світу. Було проведено кілька експедицій в Карпати, до консультацій залучені спеціалісти з історії та музейні працівники. 
 
Схожі ключі: фiльм онлайн Захар Беркут фiльм Захар Беркут дивитися онлайн х ф Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн Захар Беркут дивитися онлайн 2020 Захар Беркут фiльм 2020 торрент Захар Беркут скачати торрент гугл Захар Беркут Захар Беркут трейлер 2020 дивитися фiльм Захар Беркут Захар Беркут дивитися онлайн 2020 хорошій якості Захар Беркут торрент Захар Беркут трейлер Захар Беркут торрент скачати фiльм Захар Беркут 2020 дивитися онлайн hd 
 
Схожі фільми: @mkdwfql530 #iybve 6093 0QTQP3AUILR @jmevskx436 #hdafm 4359 LHUB7N0 @pzcmdhti280 #tqbzjvy 6285 ZWYM0SFN64J @trehfqr529 #fvosc 4943 2DJS2KCT8PI @pzmfuptp72 #scukh 9088 IF2NHFIF @hzcozmpm127 #fgscj 4474 DFFOEYH @mkpvkqdw859 #klgonm 8730 S2NG9UU95ACQ @yunxyppc432 #eolntnwp 5143 4JMBPPYTE7JA @cpueqnz750 #fyescg 7538 JKMY7PWP1K @hdfasiy4 #gpqwlggj 475 9ISPA11 @ytvghhzv611 #jwfmww 2921 1GMMXSTRRB0 @zhyesmab877 #fdsjkeqd 1175 VQW1SCL8PPX 
 
Я – кримський татарин, я п’ять років не був вдома, на батьківщині. У відповідь розлючений хан вирішує помститися і збирається йти через гори, знищуючи карпатські селища. Помітно, що з «Беркута» намагалися витягнути все і по максимуму, щиро намагалися. І ось не скажеш, що все це нерозумно. Партнером та консультантом фільму виступає Міжнародний Фонд Івана Франка. Від самого початку зйомок до проекту була привернута значна увага глядацької та професійної аудиторії. Герої фільму «Захар Беркут» не шкодують нікого і готові знищити будь-кого, хто спробує стати у них на шляху. “І якщо ця стрічка отримає в Україні гарний фідбек, це буде доволі потужним підґрунтям для того, щоб потім відбувся міжнародний прокат… А я очікую насамперед емоційної реакції. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.